اسکانیا آر420 های شرکت حمل و نقل هاگ بار

کشنده های اسکانیا آر420 های لاین نقره ای و زرد قناری فول کالر تیپ2 هر دو کفی که برای شرکت حمل و نقل هاگ بار هستن (یا به قول بعضی ها حق بار)

شرکت هاگ بار از زیرمجموعه های گروه ماموت می باشد در تاریخ 1373/6/7 تأسیس گردید و تا اواخـر سـال 1386 که در اختیار سهامداران فعلی قرار گرفت فعالیت قابل ذکری نداشت و در 7-8 سال آخر نیز عملا غیر فعال بود .

در 1387 با سازماندهی و فراهم نمودن شرایـط فعالیت و خـرید تعـداد ده دستگاه کانتینر یخچالدار شرکت عملا به عرصه حمل و نقل کشور وارد شد و با استفاده از کشنده های خود مالک و کانتینر های متعلق به خود اقدام به فعالیت نمود .

طی سال 1388 با خرید 6 دستگاه کشنده ولو و 6 دستگاه کشنده رنو و چهل دستگاه کانتینر یخچالدار فعالیت های شرکت شدت یافت .

شرکت نسبت به تقویت ناوگان و حضور قوی و مؤثر در حمل و نقل کشور از سال 1389 اقداماتی انجام نموده ودرحال حاضر علاوه برفعالیت دربخش حمل ونقل بین المللی یکی از بزرگترین شرکتهای حمل ونقل جاده ای توانمند کشورنیزمیباشد

الان همه کشنده هاش از نوع اسکانیا بوده چون خود ماموت وارد کننده اسکانیا می باشد

درباره وحید کریملو

وحید کریملو هستم موسس سایت ایران ترانزیت. علاقه زیادی به کامیون دارم پایه دو رو هم گرفتم منتظرم تا یک فرصتی پیش بیاد پایه یکم بگیرم..البته اگر قسمت ما تنهایی در جاده ها باشد... مخلص همه بچه های کامیون باز مخصوصا بچه های ایران ترانزیت هستم دوستتون دارم و بهترین ها رو براتون آرزومندم

۱۴ دیدگاه

 1. وحیدجان افرین عالی بود تاریخچه شرکت هاگ بار حالا وحیدجان یک چیزی بهت بگم کلا تعجب میکنی این اواخری ها از یک راننده هاگ بار شنیدم که قراره با مشارکت ماموت دیزل اسکانیا اس ۷۷۰ وارد کن البته منهای اس ۷۷۰ ، سری جی ، ار و اس رو هم تو برنامه شون هست که وارد کنن . حجم موتورهایی که درنظر گرفتن ۴۱۰ ، ۴۵۰ ، ۵۰۰ ، ۵۲۰ ، ۴۸۰ برای سری های ار و اس هست .

  • اس ۷۷۰ ؟؟؟ برای چی میخواد

  • ماموت هم انگار دست به کار شده و با گروه صفاجو وارد همکاری شدن که اسکانیا وارد کنن
   اس۷۷۰ فک نکنم وارد فاز تولید انبوه شده باشه …
   اگه هم بیا مثل ولوو ۷۵۰ که سایپا به صورت نمایشگاهی اورد و به ناچار از چنگش در اومد

   • بنظرم ماموت گروهی نیست که بخواد با یک شرکت وارد واردات باشه اگه بخواد اینکار رو انجام بده به ۲۵۰ نمایندگی موجود در کشور مجوز ورود اسکانیا رو میده و بهشون با کمترین درصد گمرکی مجوز ورود اسکانیا رو میده اس ۷۷۰ هم حکایتش مثل همین ار۵۶۰ هست که اگه بیاد به تعداد ۷۰ الی ۸۰ دستگاه وارد میشه اما این روزها بحث ورود حجم موتورهایی که بالا نوشتم برای ورود حسابی داغ شده .

 2. ممنون از اطلاعات جامعی که ارائه کردید

 3. ممنون از گزارش خوبتان راجع به شرکت هاگ بار چقدر ماشین های این شرکت تمیز و فابریک هستند هردو اسکانیا بالا رو انگار از کمپانی تحویل گرفته باشی و اورده باشی.

 4. الان فکر میکنم دفتر این شرکت کیلومتر ۲۲ اتوبان تهران کرج باشه الان ناوگان شون تعدادی اف اچ ۵۰۰ و رنو تی و اکسور های نسل اخر شده ولی تا دلتون بخواد کلی اسکانیا داره .

 5. اون ماشینا شخصی هستن برادر مال شرکت نیست.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*