داف یورو6 رنو یورو5 در اروپا

کشنده های داف یورو6 460 و رنو پریمیوم 460 سفید هر دو ایرانی در اروپا

تفاوت رنگ سفید هر دو رو دقت کنید!!!

دوستان یک منبع خوب از کامیون های ایرانی در اروپا پیدا کردم لطفا در ساعات مختلف روز مرتب به سایت سر بزنید تا از تصاویر کامیون های اکثرا وارداتی و روز ایرانی که در اروپا عکس برداری شده اند را برایتان به نمایش بگذارم

درباره وحید کریملو

وحید کریملو هستم موسس سایت ایران ترانزیت. علاقه زیادی به کامیون دارم پایه دو رو هم گرفتم منتظرم تا یک فرصتی پیش بیاد پایه یکم بگیرم..البته اگر قسمت ما تنهایی در جاده ها باشد... مخلص همه بچه های کامیون باز مخصوصا بچه های ایران ترانزیت هستم دوستتون دارم و بهترین ها رو براتون آرزومندم

۹ دیدگاه

  1. وحید جان این قضیه رنگ ذهن منم خیلی مشغول کرده ، رنگ اف هاش های مومناژ مایل به کرم رنگه و وارداتی ها یخچالی ان . اکسور های ایرانی با ترکیه ای هم رنگ سفیدشون فرق میکنه .
    ما هم یبار میخاستیم به پیکانمون رنگ بزنیم ، رفتیم تاینیت ( ترکیب رنگ ) طرف پا چوب بستنی چند‌تا رنگ سبز و قرمز و آبی قاطی کرد و رنگ سفید پیکانی تحویلمون داد ، که بعد رنگ زدن هیچ فرقی با فابریکیش نمیکرد .

  2. مرسی ، عالیه آقا کریملو …

  3. فوق العاده عالی و زیبا ماشالله به هردو که سلاطین جاده ان

  4. عالی فقط عشق خودم داف فوق العاده هست

  5. با تشکر از اقا مانی دو تا از برند های قدیمی و بسیار موفق و خوشنام بازار که الان هم واردات باز شده درکنار ولو و مرسدس با تعداد خوبی در حال ورود به کشور هستند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*