کشنده های اکتروس نسل 4 وارداتی .

فیلم از گروه کامیون استوک . درود خدمت دوستان عزیز . این کشنده ها به تعداد بیست دستگاه متعلق به گروه کامیون استوک هستند که به تازگی وارد ایران شدند و تا جایی که اطلاع داشتم مدل هاشون 2017 هستند و کارکرد هاشون هم 350 تا هست حجم موتورهاشون هم 1845 و 1848 هست . ماشین ها فول هستند و دارای یخچال رادار نقشه خوان و از این قبیل اپشن ها هستند . کامیون ها ، کامیون های تمیزی هستند و اگه بشه در پایین هم فیلمی قرارخواهم داد که این شرکت 3 دستگاه از بهترین رنگ های بنز رو وارد ایران کرده است. امیدوارم که نظرات روی این پست ها عالی باشد و از این پست لذت ببرید.

درباره manitavakol

بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۱۲ دیدگاه

 1. درود سپاس از مانی
  من شنیدم که فقط ۱۸۵۱ و ۱۸۵۵ پلاک میشن

  • ممنونم از شما دوستان خواهشا یک نکته رو یاداوری کنم هزاران دفعه هم به امثال اقایان بیسوادی مثل لطفی تراک که برای هزار راه و روش پیج باز کردن و راننده جماعت رو میدوشن عرض کردم که نسل ۴ و نسل ۵ اکتروس حجم موتوری بنام ۱۸۵۵ و ۱۸۴۴ ندارند و مربوط به نسل ۳ هستند در نسل ۴ ۴۵۰ اسب جایگزین ۴۴۰ اسب شد و شرکت ایران خودرو دیزل ۴۵۰ اسب و ۵۱۰ اسب و ۴۸۰ اسب برای واردات به ایران تایید کرده است حتی این اخری هم من شنیدم ۱۸۴۳ هم برای ورود تایید داره و مشکلی از این جهت نداره . جای حجم موتور ۱۸۵۵ حجم موتور ۱۸۵۳ جایگزین شده که احتمال زیاد هم شاید این حجم موتور تایید بشه ولی تاجایی که خبر دارم ۱۸۵۱ و ۱۸۴۸ برای ورود و پلاک تایید شدند و ۱۸۴۵ هم بزودی میره برای پلاک چون حجم موتور ۴۴۲ اسب هست و مشکلی برای پلاک شدن ندارند.

 2. بیارین یه کفی ببندین پشتش ۲۷۰۰ کرایه بگیرید ای ملت فهیم

 3. فوق العاده عالی و تمیز …

 4. عجب لاستیک هایی…عقب هایی که نو بودن-خودش هم که خیلی تمیزه
  اصلا معلوم نیست خدمات پس از فروش اینا چطوری میشه آخرش!!!

 5. ممنونم از نظرات دوستان عزیز

 6. بسیار عالی از همه لحاظ

 7. مرسی از مانی عزیز فوق العاده هستن پست هات گل پسر . مبارک بچه های ماشین باز ایرانی که لیاقت شون چنین ماشین هایی هست که زیرپاشون باشه . جای دوستان خالی حدود دو هفته پیش ورودی اتوبان ازادگان سه تا اکتروس وارداتی روی کفی هاگ بار دیدم که دوتاش مدل ۲۰۱۷ بود و یکی دیگه شون ابی سفید نسل جدید بود که ۱۸۵۱ بود و کنار درهاش جای دوربین رادار داشت ماشینا رو روی کفی شرکت هاگ بار داشتن میبردن سمت گمرک شهریار که کارهاشون انجام بدن . اون دوتا هم یکیشون قرمز بود طرح سپرش مشکی و یکی دیگه هم رنگ سورمه ای رنگ بود مشخص بود کم کار و فول اپشن بودند چون لاستیک های زیرشون روی کفی نو بود خلاصه اینکه نزدیک بود ماشین نازنین مون پس از دیدن چنین صحنه ای به گارد ریل اتوبان برخورد کنه.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*