روزهای ورود قوی ترین کشنده پرقدرت کشور.

عکس ها از شرکت ماموت دیزل . یک فلاش بک به گذشته میزنیم میریم به اوایل سال 95 زمانی که شرکت ماموت دیزل شاخ اکتروس های 1855 و اویکو های های وی 540 رو با ورود اسکانیا ار560 تاپ لاین شکاند . اون موقع نزدیک به 110 دستگاه ار560 به صورت خشک و صفرکیلومتر از کشور هلند وارد ایران شد که در نوع خودش رکورد جالی بود . این کشنده ها بصورت فول اپشن وارد ایران شدند و دررنگ های سفید البالویی بژ مشکی کاربنی وارد ایران شدند . از تعداد 110 دستگاه ار560 ایران نزدیک به 100 دستگاه در خط ترانزیت اروپا مشغول بکار هستند و تنها چندین دستگاه انگشت شمار در داخل کشور مشغول کار هستند.این ماشینا بصورت فول وارد کشور شدند که همه نوع امکاناتی دارند و در نوع کلاس خودشون هنوز که هنوزه با وجود واردات کشنده های داف بنز رنو ولو به کشور هنوز ابهت خاص خودشون دارند و هنوز تونستن رقابت 560 اسب بازار رو قبضه کنند و رتبه نخست قوی ترین کشنده رو به خودشون اختصاص بدن البته قوی تر از اسکانیا ار560 تعداد انگشت شماری ولو اف اچ 610 اسب تک محور و اکتروس 600 اسب هستند که جز قوی ترین کشنده های تک محور بازار محسوب میشوند . به جرات دلم تنگ شده واس چنین صحنه هایی از شرکت ماموت دیزل که البته فکر میکنم بزودی ماموت دیزل هم برای اینکه از قافله عقب نمونه اقدام به ورود محصولات نسل جدید اسکانیا خواهد کرد کی و کجا الله اعلم اما بزودی … اقدام خواهد کرد . حیف این شرکت به این بزرگی که وارد گوی رقابت با بزرگان اروپایی نشه اما به ورود اسکانیا نسل جدید و مان و اویکو خوش بین هستم .

امیدوارم که لذت ببرید و نظرات روی این پست به بهترین شکل ممکن باشد اگه نظرات خوب باشد پست بعدی رو درجه 1 خواهد بود.

درباره manitavakol

بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۱۲ دیدگاه

 1. درود
  سپاس از مانی
  چه روز های خوبی بود چه ماشین های رفتن و چه ماشین های جاشون امد مان چینی و فوتون

 2. یا حضرت عباس عجب کامیون هایی تو ایران هست که من نوی ازشون بیخبرم واقعا این سری از این اسکانیا در نوع خودش خاص و بینظیره . هم ماشینه هم خاصه هم تکه و… هرچی بگم کم گفتم ترکیب رنگ ها هم که شرکت ماموت بهترین ها رو اورده برای رانندگان ایرانی من فکر میکردم از این اتاق فقط ار۴۲۰ و ار۴۷۰ باشه ولی فکر نمیکردم که این اتاق هم باشه دستت درد نکنه اقا مانی من هنوز محو اون البالویی رنگ روی پروفایل پست شما هستم

  • داداش گلم تو ایران جواهر ناب زیاده اینم یکی از اوناست که به لطف مانی داره یکی یکی رو میشه معلوم نیست مانی چه خوابی دیده برای پست های اینده ش من که به پست هاش و گفته هاش ایمان دارم واقعا خیلی حمت میکشه که وقت میذاره و پست میذاره الحق پست هاش باید بالای ۱۰۰ تاکامنت بخوره .

  • بله سهند خان عزیز ماشین خاص تو ایران کم نداریم

 3. ای مانی خدا پیرت کنه جوون ببین چیکار میکنی با ما من کشته مرده این اسکانیاهای تاپ لاین هستم به ویژه اتاق وی هشت ۵۶۰ اسب بخاری که غرشش تو جاده ها مثل ببر مازندرانه ماشین نیست که هتله هشت سیلندره زیرپات که زمین رو میخواد بکنه پسرعموی سال ۹۶ اومد یکی از اینا رو بصورت صفر برداره اون موقع قیمتش ۶۸۰ میلیون بود ولی معامله شون با ماموت دیزل مازندران نشد الان که فکر کنم حولو و حوش ۳ میلیارد باید باشه این ار۵۶۰ ها .

 4. به به هزار ماشالله به عقاب ۵۶۰ اسب بخاری سوئد هنوز که هنوزه این ماشین ابهتش رو داره با اینکه ۴ سال از تولیدش در اروپا گذشته اگر این ماشین رو در جاده یا اتوبان دیدید واقعا باهاش کل کل نکنید چون براحتی سواری رو لوله میکنه این ماشین با یخچال کوگل ترانزیت تو اتوبان زنجان بنده رو که سواری ال نود بودم براحتی رد کرد و رفت صدای موتورش هم که غرش کنان هست

 5. ممنونم از نظرات دوستان عزیز

 6. یادش بخیر اون زمانی که ۵۶۰ اومده بود قیمتش فکر میکنم حدودا ۵۵۰ تا ۶۰۰ بودش
  بعد میگفتیم یا ابورررررفلز ۶۰۰ میلیووووووون
  بعد الان با ۶۰۰ میلیون ایسوزو ۶ تن خشک هم بهت نمیدن
  در کل یادش بخیر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*