26 آذر روز حمل و نقل مبارک

در آذر ماه سال ۱۳۶۲، تعداد کشتی‌های منتظر تخلیه در بندرهای ایران به حدود ۱۰۰ فروند رسیده بود که مشکلات زیادی را برای ترابری ایران به بار آورده‌بود. در سال ۱۳۶۲ با صدور فرمانی از سوی رهبر وقت ایران، روح‌الله خمینی کامیون‌ها و تریلی‌های زیادی برای تخلیه بارها اعزام شدند. با این فرمان و اعزام کامیون‌ها مشکل تجمع کالاهای وارداتی و نوبت‌های طولانی تخلیه کشتی‌ها در بندرهای ایران به مرور تا اندازه‌ای حل شد.

۱۴ سال پس از زمان صدور این فرمان، در سال ۱۳۷۶ به پیشنهاد وزارت راه و ترابری روز ۲۶ آذر به عنوان روز حمل و نقل شناخته شد.

ایران ترانزیت هم روز حمل و نقل رو به کلیه رانندگان و دست اندرکاران سیستم حمل و نقل کشور تبریک میگوید.

به امید موفقیت روز افزون کلیه رانندگان و به روز شدن ناوگانشون

درباره وحید کریملو

وحید کریملو هستم موسس سایت ایران ترانزیت. علاقه زیادی به کامیون دارم پایه دو رو هم گرفتم منتظرم تا یک فرصتی پیش بیاد پایه یکم بگیرم..البته اگر قسمت ما تنهایی در جاده ها باشد... مخلص همه بچه های کامیون باز مخصوصا بچه های ایران ترانزیت هستم دوستتون دارم و بهترین ها رو براتون آرزومندم

۴ دیدگاه

  1. من هم روز حمل و نقل رو به همه ی رانندگان و عزیزان زحمتکش این صنف تبریک میگم.

  2. روز حمل و نقل مبارک باشه دوستان عزیزی که در این صنف فعالیت هستند اعم از پیر و جوان میدونن این شغل چه سختی ها و مزیت هایی داره انشالله که همه ی دست اندر کاران این صنف سالم و سلامت و تندرست درکنار خانواده هایشان باشند.

  3. روز افتخار امیز حمل و نقل مبارک همه رانندگان ایرانی باشه.

  4. بنده هم به نوبه خودم روز حمل و نقل رو به قهرمانان و دلاور مردانی و چه اون دسته از رانندگان قدیمی که پارسال بین ما بودند و نیستند و قدیمی هایی که پارسال بین ما بودند و نیستند تبریک میگم این روز مختص همه ی زحمتکشان این صنف هست اعم از راننده خلبان لوکوموتیو ران کاپیتان کشتی تبریک میگم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*