بزودی منتظر MAN باشید.

فیلم از گروه وارداتی صفاجو . دوستان عزیز شبتون بخیر . همون طور که مستحضر هستید در سایت قبلا در رابطه برند مان و ورودش به ایران توضیحات و پست هایی رو گذاشته بودیم . نامه و مجوزهای این برند رو گذاشته بودیم و جدیدا درویدیوی صفحات یکی از وارد کنندگان عزیز خبرهایی در رابطه با این برند به ایران داده شده است که دو نماینده قوی شیران دیزل موتور و یاوران خودرو شرق درحال احیای این برند و کارهای مربوط به ورود این برند قدیمی و خوشنام کامیون سازی به ایران هستند. انشالله که این برند هم بزودی وارد ایران بشود چون این شیر المانی با سابقه 260 ساله خود طرفدارن و خواهان بسیاری در ایران دارد.

بزودی منتظر خبرهای دیگه باشید….

درباره manitavakol

بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۱۹ دیدگاه

 1. مانی جون فکر نکنم این فیلم چیزی داشته باشه بگه داره مان میاد!!!

 2. درود
  سپاس از مانی
  امیدوارم زودتر وارد بشه مثل داف ۵۳۰ پر قدرت و با شکوه واقعا جاش خالی هست.

  ****** راستی مثل اینکه سرور سایت دوباره ایراد داره امروز سایت باز نمیشه خطا میده چند بار باید رفرش کنی تا باز بشه.

 3. ممنون از مانی عزیز اول اینکه مانی واقعا بروز ترین اخبار واردات رو سعی میکنه در سایت قرار بده و دوم خداکنه که بیاد المانی بازها علی الخصوص بنز بازها اردات خاصی به مان دارند مان بازها هم علاقه وافری به بنز دارند چون هردو ماشین در یک سطح کیفی هستند و از نظر امکانات باهم یکی هستند منتظر ورود این سالار هستیم.

 4. بله طبق گفته یکی از اعظا تیم صفاجو قرار بر اینه که از سال میلادی ۲۰۲۱ انشاالله مان هم مجوز رو میگیره برای وارد شدن به لیست وارداتی ها…..

  وخبری که امروز انگار منتشر شده اینه که حواله دارای fh و fm که چند سالی هست بلاتکلیف موندن سایپا دیزل گفته که fh مدل ۲۰۱۸ بشون تحویل میده…. و بازار خرید حواله ها داغ شده بین دلال ها

  به امید روز ها و خبر های خوش

  • به امید خدا بله منم خبر رو از گروه وارداتی صفا جو گذاشتم و اون بالا قید کردم در رابطه های با حواله های سایپا والا خبری ندارم.

 5. دستت درد نکنه مانی کولاک کردی با پست هات انشالله خوش خبر باشی همون طور که میدونی من مثل خودت عاشق مان بعد هم اسکانیا و بنز و اویکو هستم با امیدی که بهت دارم میدونم این پست و این خبرت هم به حقیقت خواهد پیوست و بزودی شاهد حضور مان در کشور خواهیم بود.

 6. ممنونم از نظرات دوستان عزیز.

 7. بسیار عالی انشالله زودتر وارد بشه.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*