اکتروس های ترخیصی دوستان تبریزی و گیلانی.

درود به دوستان عزیز و بزرگوارم امیدوارم که در مدت دوماه که درخدمت شما عزیزان نبودم روزهای خوبی رو سپری کرده باشید. بخاطر یک گرفتاری کوچیک و یک مشکل در خدمت تون نبودم که البته هنوز بطور قطعی حل نشده و درگیر هستیم و انشالله به امبد ایزد منان بزودی رفع و رجوعش میکنیم اما کماکان درکنار دوستان و عزیزان هستیم . عکس ها از اقایان شهسواری و رحیمی از تبریز و گیلان که بعد از گذشت 42 ماه ماشین هاشون رو از گمرک ترخیص کردند و الان هم ماشین هاشون زیرپاشون هستکه از همینجا به این عزیزان تبریک میگم و به یاری خداوند بزودی این سلاطین در جاده های اروپا مشغول خواهند شد . اکتروس زرد رنگ برای دوستان تبریزی و اکتروس های مشکی رنگ و سفید رنگ و رو رنگ پایینی برای عزیزان لاهیجانی هست که کارکردهاشون هم زیر 300 هزارتا هست و مدل هاشون 2017 و 2018 و 2019 هست و اکتروس جناب رحیمی هم مدل 2017 و 210 هزارتا کارکرد هست که پشت ماشین شون چادر دنیای ماموت بستن که انشالله بزودی عازم بلغارستان هستند. امیدوارم که از این پست لذت ببرید و نظرات روی این پست عالی و درجه 1 باشد.

درباره manitavakol

Avatar photo
بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۸ دیدگاه

 1. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  شهسوار که نزدیک ماست

 2. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  بچه یه خبر خوش بدم پدر منم چند وقت پیش یه اکتروس نسل پنج مشکی بدون آیینه رو تو جاده نوشهر رویان رویت کرده

 3. Avatar photo

  یکشنبه یک سفر به ارومیه داشتیم اونجا تو نمایشگاه ها دو تا آکتروس دیدم ایوای جواهری بودن برای خودشون

 4. مبارک شون باشه و چرخش ماشین هاشون به خوشی و طلا بچرخه بنز واقعا نامبروانه

 5. به به مبارک شون باشه و چرخشون بسلامتی و خوشی بچرخه مشخصه دوستان بنز سوار بودند که این همه مدت برای بنز صبر کردند تا ترخیص بشه و سمت ماشین دیگه ای نرفتند

 6. رضااکبر منادی

  مبارک شون باشه و چرخش به طلا براشون بچرخه

 7. چرخ سالارهاشون براشون بچرخه واقعا که بنز طلاست

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

تبلیغات