ماشین های خوش رنگ و خوش خط و خال وارداتی+فیلم.(قسمت اول)

عکس ها از بازرگانی محجوبی تراک عرسیا دیزل آرتین عزیزمون . شب دوستان عزیز بخیر امیدوارم حال دلتون درجه 1 باشه و برقرار و پایدار باشید . یک پست شاد رنگی متفاوت رو از ماشین های وارد شده به کشور براتون گذاشتم مجموعه ای زیبا از رنگ های شاد و زیبا که در دو پست تقدیم حضورتان پرمهرتان میشود .از داف های زیبا رنگ تا ولو های نیو فیس و اکتروس های خوش رنگ که درپست بعدی تقدیم حضورتان میشود . کارنامه و اثری درخشان از تجار و وارد کنندگان عزیز که شاهد حضور این رنگ های زیبا در کشور خواهیم بود. مدل این سلاطین 2019 و الی 2022 صفرکیلومتر میباشد که حدودا خیلی از این سلاطین یکسالی هست که مهمان جاده های کشورما شدند و در مسیر های داخلی و بین المللی مشغول کار هستند. بقول یکی از دوستان این ماشینا بقدری به تعداد بالا در حال وارد شدن به کشور ما هستند که مثل مدادرنگی فقط باید از اروپا رنگ هایی سفارش بدی که تا الان وارد کشور نشدند رو برات وارد ایران کنن ماشین هایی که بودن شون در وطن مون باعث افتخارناوگان حمل و نقل مون هست . قسمت اول تقدیم به دوستان میشود و در پایین چند فیلم از سلاطین براتون قرار خواهم داد امیدوارم که لذت ببرید و نظرات روی این پست درجه 1 و عالی باشد نظرات خوب باشد قسمت دوم رو هم خواهم گذاشت.

درباره manitavakol

Avatar photo
بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۳۲ دیدگاه

 1. عجب مرثیه سرایی و رجز خواندی اقا مانی توکل…

 2. ای جانم هزار ماشالله به این سلاطین ….. چه جواهراتی ….‌ و چه الماسی بود اون ♡رنو تی نیوفیس های کابین♡ ایشالا چرخش به سلامتی برای مالکین شون بچرخه ….. و امیدوارم سد واردات خودروی سواری هم بشکنه و بیاد ….. مداوم

 3. Avatar photo

  دیوانه مون کردی حاجی با این عکس هات خدایی بهترین ماشین ها رو داریم صاحب میشیم

 4. اون ولو نقره ای و اون قرمزه دو تا از فول ترین ماشینای وارداتین
  اوشین ریس و نسخه ۲۵ سالگی اف اچ
  اینا تو خود اروپا هم پیدا نمیشه😂😂😂

 5. ماشاالله به این سلاطین حرف ندارن یکی از بهتر وتو دل برو تر رنگ هاشون هم که خداست اگه اشتباه نکنم از این ۵۴۰ طلایی هم دو سه تا وارد شده مدل هاشون ۲۰۲۲ خشک هست.

 6. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  مانی هشتاد درصد عکسها از من کپی شده است و قبلاً هم منتشر شده بودن

 7. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  آقا داف شرابی ها برای من

 8. آقا عکس اون داف شرابی کنار ماک ار ۶۰۰ تقریبا یه ده باری پست کردید تو کانال تو پست قبلی هم بود 😐

 9. زبان قاصره از این همه زیبایی واقعا حرف ندارن ماشاالله اف اچ های نیو فیس و داف زرشکی و آبی فیروزه ای بد دلبری میکنم حرف ندارن مانی پستت عالی بود مثل همیشه ۲۰ 🌼🌼🌼کاشتی.

 10. با یکی از دوستان بصورت شراکت دوسال قبل خریدم اما چندماه قبل سهم دانگ خودم را فروختم چاکر همه دوستانی که در جاده همیشه با بوق زدن بهم احترام گذاشتیم
  ما رانندگان ایرانی شانس نداریم البته روزی رسان اوستا کریم است.دوستان هم صنفی اگر دقت کرده باشید هر موقع در کشور اعتراضات بقول حکومتی ها اغتشاشات به طول می انجامد شانس حمل بار کمتر می‌شود.تجارت وحمل بار بستگی به آرامش و امنیت دارد تجار باید کالایی صادر و وارد کنند تا ما رانندها باری پیدا کنیم درآمد داشته باشیم.دوستان واردکننده کامیون زحمت می کشند واقعاً بهترینها را برای ما ملت ورانندگان درخواست میدن خدا حفظشان کند ای کاش تحریم برداشته شود مجدد کشنده داف خریداری کنم در مسیر ایران به اروپا جاده های خوشگل رانندگی کنم.آخرین باری که از هلند بارگیری کردم مدیر آن شرکت به صراحت گفت ازصد کامیون ترکیه ای فقط یک کامیون ایرانی میاد قیمت تمام شده بهترین برند اروپایی برای راننده ترکیه حدود۲میلیارد ایران اما برای مشتریان ایرانی بیش از۷میلیارد آب میخورد واقعیت سه برابر رانندگان ایرانی کشور ترکیه کامیون دارد دلیلش تحریم. متأسفانه بعضی تولیدکنندگان کامیون‌های چینی را ارائه می‌دهند مانند سواری چینی پراز امکانات اما فاقد موتور قدرتمند حین حمل بار باید تا مقصد هم در سراشیبی هم در سربالایی ذکر به زبان راننده باشد.خدای نکرده در سربالایی کلر فن از کارنیافته در سراشیبی ترمز کمکی از کارنیافته اما اروپایی عجیب قدرتی دارد نیاز به کلر فن نمیشه ترمز آنقدر قدرتمند عمل می‌کند حین ترمز قدرت بطور مساوی بین چرخها توزیع هوشمندانه میزان حجم فشار روی چرخهای جلو محور کشنده ومحورهای تریلی تقسیم می کندکشنده چینی علیرغم هوشمند بودن چنانچه تصمیم به تغیر دنده بگیرید سیستم ترمز فراموش می‌کند قدرت باید زیر بار محور عقب یا کفی باشد قدرت را به محور جلو میدهد کفی را آزادتر می‌کند به همین دلیل احتمال قیچی کردن دارد باید مرتب ذکر گفت.
  ارادتمند وارد کننده اروپایی که بهترینها را برای ما رانندگان آرزو دارید

  • Avatar photo

   درود بر اقا قنبر عزیز انشالله زیرسایه پرورودگار متعال سربلند و پایدار باشید متاسفانه در بخش حمل و نقل و موضوع نوسازی این قضیه باید از سال ۹۳ و ۹۴ که بصورت رسمی این داستان استارت خورد بصورت جدی و مرتب پیگیری میشد که متاسفانه در بین سال های ۹۵ تا ۹۸ وقفه ای طولانی برای واردات ماشین های اروپایی شامل شد که در بین این سال ها فقط دو برند رنو و داف بصورت انبوه وارد کشور شدند انحصار بودن در واردات خودرو ، رانت ، مافیا بازی ، نداشتن مدیران لایق و دلسوز موجب ورشکستگی و بدهی اقتصادی کشور و نارضایتی مردم و اعتراضات مردم در همه اقشار جامعه شده است و میبایستی مدیران و افرادی با انتخاب مردم بیان که دلسوز مردم و کننده کار باشند سرعت بروز رسانی ناوگان ما در طول ۳۶ ماه بسیار بالا بوده اما با توجه به نوسانات ارز و جریانات برجام و …. فعلا واردات بسیار بالایی رو داریم و خریدار بسیار کمتری رو داریم البته ما تورم ۸۵ درصدی داریم و ترکیه تورمی تورم ۶۳ درصدری یعنی اختلاف تورمی ما ۲۲ درصد هست اما خب یک اکتروس یا اسکانیا یا داف یا ولو درترکیه مثلا ۶ میلیارد تمام میشود و در ایران با احتساب ۲۲ درصد سرانگشتی حدودا باید ۹ میلیارد تمام شود که ۲ الی ۳ میلیارد بیشتر روی ماشین کشیده میشود و فروخته میشود . بقول معروف دل همه از این حرفا پر هست اما امید داشته باشید بزودی زود درست خواهد شد .

 11. داف ها رو عشقه واقعا حرف ندارن از نظر ترکیب رنگ و اسپرت بودن شون باهات حرف میزنن ممنون آقا مانی بابت پست های زیبا و عالی شما.

 12. دوستان اسکانیا نسل جدید (تیتان دیزل ) هم پلاک شد ….
  امروز من یکی دیدم …

 13. Avatar photo

  ممنونم از نظرات دوستان عزیز

 14. فقط اون ولوو ها

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

تبلیغات