چند شکار به جا مانده از رفقا.

سلام و عصر بخیر خدمت دوستان و رفقای عزیز و دوست داشتنی شب جمعه تون بخیر و امیدوارم حال دلتون درجه 1 و خوب باشه چندتا عکس به جامانده از دوست خوبم اقا سیاوش عزیز داشتیم که براتون نذاشته بودم و در این پست تقدیم حضورتون کردم این پست رو من باب عوض کردن حال همه مون به عنوان شکار لحظه ها گذاشتم تا تونسته باشم یکم حال و هواتون رو عوض کنم مطلب قابل عرضی نیست و تنها نکته قابل توجه وجود اکتروس نسل 3 هست که بعد از سال ها اسارت در گمرک در این سری از واردات ازگمرک ترخیص شده است که بصورت فابریک از کشور فرانسه وارد ایران شده است . امیدوارم که لذت ببرید و نظرات روی این پست عالی و درجه 1 باشد نظرات درجه 1 باشد پست های تاپ زیادی خواهم گذاشت.

درباره manitavakol

Avatar photo
بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۳۶ دیدگاه

 1. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  موستانگ عشقه 😂😂😂

 2. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  اون داف برای بچه های قمه

 3. Avatar photo
  آرتین فتحعلی پور

  اون اسکانیا مدل ۲۰۱۱ پارسال برای فروش گذاشته بودن

 4. همشون عالین
  ولی اون جرثقیله چقد رخ نمایی میکنه

 5. رینگ های استیل داف چقد زیباست.مرسی

 6. ای خدا نکشه تو رو پسر میدونی با من چه کردی ماشین های مورد علاقه منو همه ش آوردی داخل یک پست ماشاالله عجب پستی شیفته همه شون شدم مخصوصا عکس اولی داج چلنجر آمریکایی یکی از ماشین های مورد علاقه من آخری بنز اکتروس جرثقیل و مان آبی رنگ فیس لیفت و داف شرابی و اسکانیا تاپ لاین با این پستت نابود شدم . دمت گرم

 7. مان رو واقعا تمیز در اورده

 8. ماشاالله عجب پست تاپی عالی بود مانی جان گل کاشتی مثل همیشه.

 9. جانم به این ماشینا حرف ندارن

 10. Avatar photo

  ممنونم از نظرات دوستان عزیز

 11. عشق عشقه به معنای واقعی حرف نداره

 12. چرا مان وارد ایران نمیشه؟

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

تبلیغات