آغاز ترخیص کشنده های وارداتی ازگمرک.

دوستان سلام . نزدیک به یکساله که واردات کشنده های اروپایی اعم از داف و بنز و رنو و ولو به کشور اغاز شده و در این مدت ما شاهد ورود 1000 دستگاه کشنده و حتی بیشتر به کشور بودیم .( البته اگه گفتم بیشتر یکسری از دوستان میگن 1200 و یکسری ها میگن 1500 دستگاه ) ولی هرچند تعدادی هست در بالا سه نامه رسمی از ارگان های ذی ربط برای ترخیص کشنده های وارداتی ارسال شده که دیگه فکر میکنم هیچ شک و شبه ای در رابطه با پلاک شدن یا نشدن کامیون های وارداتی و برندی درکار نیست و ماشین ها بزودی از گمرک های کشور ترخیص خواهند شد. این هم برای اون دسته از دوستانی که برای پلاک شدن ماشین های وارداتی دو به شک بودند و میگفتند پلاک نمیشه انشالله که هرچند تعداد یا هرچند دستگاه میاد به خوبی و خوشی وارد ناوگان بشه و امیدوام راننده ها و مالکین این ماشین ها به خوبی و خوشی از ماشین هاشون استفاده کنند و چرخ ماشین هاشون برای همه شون بچرخه.

درباره manitavakol

بنام خدا مانی توکل هستم از نویسندگان قدیمی سایت ایران ترانزیت . لیسانس عمران دارم ، عاشق ماشین هستم سواری و سنگین . از سال 91 با ایران ترانزیت اشنا شدم 8 ساله که با مدیر سایت دوست خوبم وحید کریملو رفیق و دوست هستم عاشق ماشین های اروپایی و امریکایی علی الخصوص آلمانی هستم و بشدت روی ماشین های آلمانی علاقه دارم . درحال پیگیری برای گرفتن پایه 2 و سپس پایه 1 هستم تا به امید خدا اگر قسمت شد پایه 1 بگیرم و بتونم در این حرفه کار کنم . مخلص همه ی رانندگان ایران زمین و بچه های ایران ترانزیت گل هم هستیم و همه تون رو دوست داریم انشالله زیر سایه پروردگار متعال زندگی اروم و خوبی درکنار خانواده هاتون داشته باشید . ارزوی سربلندی برای قهرمانان حمل و نقل ایران و مردم کشورم رو دارم.

۱۹ دیدگاه

 1. پس انشالا به زودی تو جاده ها میبینیمشون

 2. وای الله .
  اولش میگفتن با ۳۰۰ میلیون میخان بدن ، بعد شد ۸۰۰ میلیون ، خودشم میگفتن نصف قیمت ماشین رو دولت میخاد بده ( از راه صرفه جویی در مصرف سوخت ) . اما الان شده بیشتر از دو‌میلیارد که ۷۰۰ میلین هم دولت گمرک میگیره .
  این طرح با اسمش هیچ تناسبی نداره . چون کسایی که لیلاندو دیزل جنگی دارن نمیتونن دو میلیارد و هفتصد میلین الباقی رو بدن . فقط بدرد کسایی میخوره که ماشین اخرین سیستم مونتاژ خودشون رو بفروشن و وارداتیش رو بخرن .

  • متاسفانه بله کسانی که ماشین های قدیمی دارند چون قیمت ها بسیار صعودی بوده نمیتونن دو میلیارد و هفتصد جور کنن برای ماشین مبادا مثلا شما یک لیلاند داشته باشی با برادرت یا پسرهات یا پسرعموهات یا اشنایی کسی شریک بشی و ماشین برداری نمونه ش کسانی بودند که ماک ار ۶۰۰ داشتند فروختند و شریک شدند و ماشین از اروپا برداشتند اوردند . مورد دوم هم ماشالله تعدادشون بالاست و اکثرا هم فروختند و رفتند از اروپا ماشین وارد کردند.

 3. اخه هزار دستگاه به کیا میخاد برسه ؟؟؟؟
  فقط تو ابهر بیشتر از هزار تا ماشین فرسوده هست ، بعد اینا میخان کل ایران رو گلستان کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  • هزار دستگاه به بالاست فقط موجودی بازرگان ۱۰۰۰ دستگاه هست تو ماکو تعدادی که شنیدم به ۵۰۰ دستگاه هم رسیده ، موجودی شهریار هم روی ۳۰۰ دستگاه هست تو گمرک غرب هم ۲۰۰ دستگاه هست ، گمرک های بانه و مریوان هم یکی از دوستان میگفتند فقط بنز داخلش خوابیده و نمایشگاه دارهای بانه و مریوان از طریق اربیل کامیون میخرن و وارد میکنن موجودی بیشتر از این تعداد هست که اعلام کردن شما رو مرز ۲۰۰۰ دستگاه حساب کن تازه نزدیک ۲۵۰ دستگاه بیرون مرز خوابیدن و منتظرن تا گمرک تخلیه بشه تا بیان داخل .

 4. خداروشکر

 5. ۶۲۱ میلیون رو بابت چی میگیرن این اخازا؟

  • آخه میدونی چیه وحید جان ، این زنا زاده ها دارن هرکاری میکنن که زندگی رو برای ما سخت تر کنن . از هر جایی که که شده میخان بدزدن این کفتار صفت ها .

  • احتمال زیاد بابت طرح حذف اسقاط و شماره گذاری و استاندارد داداش.

 6. فقط منتظر باشید ببینید قیمت ها چطوری میاد پایین
  شخصی که اف اچ۵۰۰ رو بالای ۴.۵ میلیارد میفروشه منتظر باشید التماس ۲ میلیارد هم میکنه!!!

  • دلیل افزایش افسار گسیخته ماشین فقط عدم عرضه توسط شرکت های فروش و البته دزد ایرانی بوده-با اومدن اینا صد در صد قیمت ها افت خوبی پیدا میکنن تا جایی که به قیمت معقول نزدیک بشن

   • داداش همون دزدهای ایرانی مجوز هزار دستگاه شون رو دارن واگذار میکنن به صد شرکتی که میتونن ماشین بیارن

  • اره رنو تی ولو اسکانیا اویکو های وی خیلی صفرش تو بازار ریخته یک نمایشگاه خیلی وقت پیشا میرفتی میگفتی ار۴۵۰ میخوام میگفت ندارم الان فقط ۱۳ دستگاه ار۴۵۰ و ار۵۰۰ صفر خوابونده تو نمایشگاه ۵ تا اف اچ ۵۰۰ صفر خوابونده تو نمایشگاه سه تا هم رنو تی ۴۸۰ صفر من نمیدونم این ماشینا کجا بودن که الان دوباره اومدن تو نمایشگاه ها .

 7. به امیدخدا انشااله بزودی ترخیص بشن

 8. ممنونم از نظرات دوستان عزیز

 9. مبارک صاحب های نازنین شون باشه

 10. به امیدخدا همه ی این قلدران اروپایی ترخیص میشن و اجازه نفس کشیدن به البرز و هوو و بنجل چینی های جاده نمیدن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*